Велика кількість організацій займається допомогою зі вступом у вищі навчальні заклади на території Словаччини, а саме: підготовкою документів, влаштуванням абітурієнта до закордонних ВНЗ, виготовленням ВНП. Однак не кожен спеціаліст володіє належними знаннями та досвідом вирішення проблем, з якими можна стикнутись, як на етапі підготовки та подачі документів, так і під час безпосереднього навчання.

Ми – SLOVAK EDUCATION, впевнено заявляємо, що дослідили це “мінне поле” на власному досвіді і готові пройти цей шлях разом з вами, оминаючи всі можливі проблеми та вирішуючи будь-які питання, які виникнуть на шляху до успішного вступу та навчання.

Чому саме Словаччина?

Навчання безкоштовне як для бакалаврів, так і для магістрів!Безкоштовні подорожі на потягах!
Вступай без іспиту!Відсутність проблем з опануванням мови!
Можливість отримати стипендію до 1000Є в рік!Програми ERASMUS+/WORK AND TRAVEL
Легальне працевлаштування навіть під час навчання!Легка адаптація до словацького суспільства!
Високий та якісний рівень життя!Подорожі по всій Європі без кордонів!

Часті запитання

Диплом, виданий на території Словацької Республіки відповідає загальноєвропейському зразку. Він видається на двох мовах, що забезпечує його використання не тільки у Словаччині, але й у будь-якій іншій країні Євросоюзу. Практика показує, що багато студентів продовжують навчання на магістратурі/знаходять роботу не території Чехії, Німеччини чи Австрії. 

Все залежить від спеціальності. Зазвичай навчання складене таким чином, що ступеня бакалавра достатньо для застосування отриманих знань на практиці. Але деякі спеціальності вимагають закінчення і магістратури, що називається – об’єднане навчання, тобто студенту не достатньо для  отримання диплому тільки першого ступеню. Зазвичай це стосується медичних напрямків. 

Так, в нашій практиці було багато студентів, які вирішили продовжити своє навчання на магістратурі у Словаччині. Ціна та процес оформлення документів майже не відрізнятиметься. Єдиною умовою для навчання на магістратурі є суміжність отриманої в Україні на обраної в Словаччині спеціальностей. Наприклад, після закінчення бакалаврату на юридичному факультеті в Україні вступити на математичний факультет на магістратуру в Словаччині неможливо.

У нашу суму входять всі потрібні документи та відповідні процедури, що включає в себе: подання заявки, апостилізацію, переклади, нострифікацію, студентський, виготовлення карти побуту та багато іншого. Із додаткових витрат вас очікують: плата за гуртожиток, яка варіюється в залежності від обраного міста та гуртожитка, а також медогляд, який є обов’язковим до проходження на території Словаччини для отримання карти побуту (дозволу на проживання).

В цьому немає необхідності, так як у кожному місті у нас є куратор, за яким буде прикріплена Ваша дитина. Він супроводжуватиме її на всіх етапах вступу, включаючи: запис навчання, медогляд, оформлення документів у поліції, поселення в гуртожиток та все інше, а також відповідатиме на всі питання, які виникнуть в процесі адаптації.

Відповідь на це питання залежить від обраного міста, університету та спеціальності. Вимоги навчальних закладів сильно різняться: на деякі спеціальності вступ проходить без вступного іспиту чи навіть співбесіди, тобто на основі оцінок за останні роки навчання в школі; на інші спеціальності потрібно пройти усну співбесіду, з якою студенти, зазвичай, можуть легко впоратися; на творчих чи спортивних напрямках в деяких університетах вас очікує конкурс талантів або нормативів (проте є винятки); на деякі ж спеціальності вимагається проходження іспиту (зазвичай у формі тестів. На нашій безкоштовній консультації ми допоможемо вам підібрати оптимальний варіант з огляду на ваші можливості та бажання.

Так, навчальний заклад пропонує своїм студентам проживання у гуртожитках, які знаходяться у зручній доступності до університету. У гуртожитках зазвичай є їдальня, де при наявності студентського квитка можна харчуватися якісно та недорого. Оплата проходить щомісячно, посеместрово або раз на рік, в залежності від міста та університету. У 2020 році уряд Словаччини виділив кошти на реконструкцію студентських гуртожитків, після чого якість проживання там значно підвищилась. Зазвичай у гуртожитках наявна блочна система: 2*2, 3*3 або 2*4.

Ні, надавати сертифікат про ваш рівень знань словацької мови не потрібно в більшості університетів словацької мови. Виняток складає: Університет Матея Бела в Банській Бистриці (факультет політичних наук та міжнародних відносин). Проте, варто пам‘ятати, що переїжджаючи до іншої країни потрібно освоїти базовий рівень мови, щоб легше освоїтися та адаптуватися на новому місці. Для цього у нас є викладачі, яка допоможуть Вам вивчити мову навіть онлайн.

ISIC – це студентський квиток європейського зразка, який дає безліч переваг студентам університетів Словаччини. Картка видається щороку і дозволяє студентам купувати їжу, одяг, квитки на транспорт зі знижками. Наприклад, маючи карту  isic подорожувати потягом по Словаччині можна абсолютно безкоштовно, а отримати повноцінний обід у їдальні за 2 євро. До речі, виготовлення студентської карти і оплата за неї входить у нашу ціну.

Тимчасове громадянство видається на підставі навчання у ВНЗ Словаччини, проте під час навчання дозволяється також працювати обмежену кількість годин на тиждень. Карту побуту Ви отримаєте на термін навчання на ступінь бакалавра – 3 роки, за умови бажання продовження навчання на магістратурі – ще на 2 роки. Всі етапи оформлення даного документу відбуваються у супроводі наших кураторів, а їх вартість входить у ціну*.

*окрім медогляду на території Словаччини.  

Оформлення приватного підприємця у Словаччині (Živnosť)

 • Приватний підприємець (živnostník) – словацька версія українського ФОП, тобто людина, яка на підставі вірно оформленого статусу може легально працювати на території Словаччини у якості приватного підприємця, а саме, надавати послуги згідно своїх знань та умінь.
 • Для чого потрібне відкриття приватного підприємця (živnosť) та що воно дає?

1. З моменту оформлення статусу підприємця Ви отримуєте карту тимчасового проживання (побуту) з метою ведення підприємницької діяльності.

2. На підставі вищезгаданого документу вся Ваша родина має також право отримати дозвіл на тимчасове проживання.

3. На підставі тимчасової карти побуту Ви маєте право легально працювати на території всієї Європи.

4. При умові безперервного перебування у Словаччині в статусі приватного підприємця на карті тимчасового проживання мінімум 5 років Ви претендуєте на  карту постійного проживання (ПМП).

5. Ви отримуєте доступ до кредитування на основі ВНЖ з метою підприємницької діяльності.

1. Незалежність від роботодавця, тобто Ви самі відповідальні за своє легальне перебування в Словаччині. Цим самим ви вберігаєте себе від розірвання договору з боку роботодавця та анулювання тимчасового громадянства.

2. Ваша заробітна плата буде вищою в статусі приватного підприємця (živnostníka), ніж в статусі найманого працівника (zamestnanca).

3. Протягом першого року ведення підприємця (živnosťі) ви звільняєтеся від оплати податку з заробітної плати. Єдине, що Ви оплачуєте обов’язково –  страхування життя.

4. Ви залишаєте за собою право розірвати договір із роботодавцем і змінити місце роботи без оновлення даних на чужинській поліції.

5. Ви можете надавати послуги від власного імені як фізична особа фізичній особі, або як фізична особа юридичній основі.

Відкриття підприємця/живність(živnosť) на території Словаччини. За найшвидший термін, з підписанням договору, за конкуретноспроможною ціною, із супроводом на всіх етапах, надійно та відповідально.

У вартість входить:

 • Виготовлення довідки про відсутність судимості, її апостиль та переклад
 • Переклад довіреності для представлення  інтересів на території Словаччини
 • Відкриття підприємця на території Словаччини
 • Відкриття рахунку на території Словаччини
 • Виготовлення форми А1( для працевлаштування за межами Словаччини на території Європи)
 • Допомога з пошуком проживання на території Словаччини
 • Надання юридичної адреси на 1 рік
 • Подача пакету документів у міграційній поліції Братислави
 • Супровід під час подачі документів
 • Оплата всіх потрібних чеків на поліції таких як:
 • оплата виготовлення карти побуту
 • оплата доставки карти за місцем проживання
 • оплата податку за вибір виду діяльності для отримання карти тимчасового проживання (підприємця)
 • Супровід на медогляді на території Словаччини
 • Вартість оформлення приватного підприємця «під ключ» складає 1600 євро.
 • Оплата суми розділяється на дві частини: завдаток та розрахунок.
 • 600 євро – завдаток, оплачується при підписанні договору.
 • 1000 євро – розрахунок, оплачується після подачі в поліцію.
 • Виготовлення довіреності на території України для офіційного представлення Ваших інтересів у Словаччині.
 • Медогляд, який потрібен для отримання карти тимчасового проживання та проходиться у Словаччині.
 • Надання послуг бухгалтера. Можливість надання бухгалтера за ціною 70 євро в рік.