Вид на проживання навчання в Словаччині

ВНЖ в Словаччині. Вид на проживання в Словаччині

Посвідка на тимчасове проживання в Словаччині (або карта побуту) – документ, який дозволяє Вам легально проживати, навчатися чи працювати на території Європи. Така карта видається міграційною поліцією на визначений термін та є Вашим основним документом під час проживання в Словаччині.

Наша компанія пропонує оформлення посвідки на тимчасове проживання в Словаччині для українців на підставі:

  • Навчання. Таке ВНЖ видається на підставі вашого вступу в університет на період всього навчання. Наприклад, ви вступили на бакалаврат, навчання на якому триває 3 роки, отже ви отримаєте студентський ВНЖ, дійсний протягом цього терміну. Така послуга включена в ціну нашого пакету «Вступ під ключ» або ж ви можете замовити її окремо. Ціна 300 євро.
  • Приватний підприємець (живність). Оформлення такої посвідки на проживання відбувається на підставі відкриття приватного підприємця в Словаччині. Термін дії такої посвідки при першому відкритті підприємця, зазвичай, 1-2 роки. Відкриття такої карти побуту включене в нашу послугу «Відкриття приватного підприємця», яка передбачає і оформлення потрібних фізичної та юридичної прописок та всіх потрібних документів. Окреме замовлення цієї послуги у випадку відкриття приватного підприємця неможливе. Можна тут вставити посилання на сторінку «živnosť».
  • Найманий працівник (замеснанец). Відкриття такої посвідки можливе у разі, якщо ви офіційно працевлаштовані на території Словаччини. Ціна на таку послугу індивідуальна, адже залежить від конкретної ситуації, наявності чи відсутності певних документів та прописки. Ви завжди можете звернутися до нас за безкоштовною консультацією.

Що входить у наші обов’язки?

  • Ми готуємо всі потрібні документи, які необхідні для отримання карти побуту (посвідка на тимчасове проживання на території Словаччини).
  • На момент подачі документів в міграційну поліцію у нас готовий весь пакет документів: довідка про відсутність судимості (апостильована та перекладена), довідка з банку про наявність коштів на рахунку (перекладена), заповнена анкета (із завіреним підписом одного з батьків, якщо особа неповнолітня), підтвердження з університету(якщо ви студент), всі потрібні прописки на території Словаччини (якщо ви підприємець). 
  • Наш координатор обов’язково супроводжує вас при подачі документів.
  • Ми також супроводжуємо вас на медогляд на території Словацької Республіки, який необхідний для отримання карти побуту.

Продовження терміну дії посвідки на проживання

Якщо Ви хочете продовжити термін дії своєї посвідки на тимчасове проживання в Словаччині, наприклад, ви вступили на вищий ступінь навчання чи продовжуєте підприємницьку діяльність, необхідно вчасно робити такий запит. Зазвичай ми радимо робити це принаймні за місяць до закінчення терміну дії карти побуту. В такому разі Вам не знадобиться знову збирати такий великий пакет документів та проходити медогляд.

Безкоштовне навчання в Словаччині

Питання-відповідь

Які послуги надає компанія Slovak Education?

До складу наших послуг входять наступні: повний вступ в університети Словаччини, вступ школи та гімназії, виготовлення ВНЖ, нострифікація Вашого диплому на території Словаччини, оформлення приватного підприємця.

Чи потрібно оплачувати всю послугу відразу?

Ні, всі наші послуги оплачуються в 2 або 3 частинах, в залежності від виду. Це може бути завдаток і основний платіж або ж завдаток, другий платіж і останній платіж.

Як ми можемо бути впевненими у виконанні компанією замовленої послуги?

Наша компанія надає будь-яку послугу тільки після підписання договору, в якому чітко сформовані наші обов’язки, терміни виконання та суми, які ви нам сплатили чи зобов’язуєтесь сплатити.