Курси словацької мови

УВАГА! Як займатися онлайн з огляду на перебої в мережі?

Не хвилюйтеся, наші викладачі записують свій урок для вас, якщо під час заняття у вас вимкнули світло. Якщо після перегляду уроків у вас виникнуть питання до вчителя, у вас буде можливість їх поставити у індивідуальному порядку або на наступному занятті.

Вивчення словацької мови, насправді, набагато легший процес, ніж здається. Багато абітурієнтів вступають у ВНЗ Словаччини, знаючи мову зовсім на початковому рівні. Що не скажеш про тих, які готуються до вступного іспиту чи співбесіди. Вивчення мови тієї країни, в яку ви вирушаєте також полегшить процес адаптації та інтеграції в тамтешнє суспільство.

Саме тому ми пропонуємо для Вас курси вивчення словацької мови або заняття з індивідуальним репетитором.

Переваги наших курсів:

  • Демократична ціна
  • Заняття не одну годину а 1,5.
  • Куратор курсів – словацький філолог з 20-тирічним стажем.
  • Сертифікат, який засвідчує ваш рівень володіння мовою.

Пропонуємо вам навчання за наступними програмами:

  1. Один семестр (три місяці) словацької мови з отриманням сертифікату рівня А2 – 160 євро.

Під час навчання на даному курсі ви опануєте початковий рівень словацької мови за 25 занять, кожне з яких триватиме 1,5 години у групах від 5 до 10 осіб (зазвичай 6). Ви отримаєте авторські електронні матеріали, які потрібні будуть для навчання та домашніх робіт. По закінченню даного курсу ви станете власником сертифікату рівня А2.

  1. Два семестри (шість місяців) словацької мови з отриманням сертифікату рівня B2 – 320 євро.

 Під час навчання на даному курсі ви опануєте базовий розмовний рівень словацької мови за 50 занять, кожне з яких триватиме 1,5 години у групах від 5 до 10 осіб. Ви отримаєте авторські електронні матеріали, які потрібні будуть для навчання та домашніх робіт. По закінченню даного курсу ви станете власником сертифікату рівня В2.

  1. Індивідуальне вивчення словацької мови (репетитор зі словацької мови)

Якщо ви прибічник індивідуального підходу, то найкраще вам підійде онлайн репетитор – 250-300 гривень/заняття (залежить від досвідченості репетитора).

Під час навчання з яким Ви будете в змозі самостійно контролювати кількість та час занять. Репетитор зможе підготувати вас по конкретному профілю, в залежності від ваших намірів щодо вступу. Вам будуть надані необхідні для навчання матеріали. Тривалість одного заняття – 90 хвилин.

Дуже зручно навіть тоді,  коли ви з різних міст для українців: Київ, Львів, Ужгороді, Івано-Франківськ, Луцьк та ін. з подальшим вступом до університетів.

Навчання для українців в Словаччині