Курси словацької мови

Вивчення словацької мови, насправді, набагато легший процес, ніж здається. Багато абітурієнтів вступають у ВНЗ Словаччини, знаючи мову зовсім на початковому рівні. Що не скажеш про тих, які готуються до вступного іспиту чи співбесіди. Вивчення мови тієї країни, в яку ви вирушаєте також полегшить процес адаптації та інтеграції в тамтешнє суспільство.

Саме тому ми пропонуємо для Вас курси вивчення словацької мови або заняття з індивідуальним репетитором.

Переваги наших курсів:

  • Демократична ціна
  • Заняття не одну годину а 1,5.
  • Куратор курсів – словацький філолог з 20-тирічним стажем.
  • Сертифікат, який засвідчує ваш рівень володіння мовою.

Пропонуємо вам навчання за наступними програмами:

1. Один семестр (три місяці) словацької мови з отриманням сертифікату рівня А1 – 150 євро.

Під час навчання на даному курсі ви опануєте початковий рівень словацької мови за 26 занять, кожне з яких триватиме 1,5 години у групах від 5 до 10 осіб. Ви отримаєте авторські електронні матеріали, які потрібні будуть для навчання та домашніх робіт. По закінченню даного курсу ви станете власником сертифікату рівня А1.

2. Два семестри (шість місяців) словацької мови з отриманням сертифікату рівня А2 – 300 євро.

 Під час навчання на даному курсі ви опануєте базовий рівень словацької мови за 52 заняття, кожне з яких триватиме 1,5 години у групах від 5 до 10 осіб. Ви отримаєте авторські електронні матеріали, які потрібні будуть для навчання та домашніх робіт. По закінченню даного курсу ви станете власником сертифікату рівня А2.

3.  Три семестри (дев’ять місяців) словацької мови з отриманням сертифікату рівня В1 – 450 євро.

Під час навчання на даному курсі ви опануєте базовий покращений рівень словацької мови за 78 занять, кожне з яких триватиме 1,5 години у групах від 5 до 10 осіб. Ви отримаєте авторські електронні матеріали, які потрібні будуть для навчання та домашніх робіт. По закінченню даного курсу ви станете власником сертифікату рівня В1.

Репетитор допоможе вивчити словацьку мову

Якщо ви вирішили вступити на спеціальність, де Вам знадобиться специфічна термінологія, то найкраще вам підійде онлайн репетитор – 220 гривень/заняття.

Під час навчання з яким Ви будете в змозі самостійно контролювати кількість та час занять. Репетитор зможе підготувати вас по конкретному профілю, в залежності від ваших намірів щодо вступу. Вам будуть надані необхідні для навчання матеріали. Тривалість одного заняття – 60 хвилин. 

Дуже зручно навіть колі ви з наступних міст: Київ, Львів, Ужгород, Івано-Франківськ, Луцьк з подальшим вступом до університетів.

Навчання для українців в Словаччині