Гімназія з поглибленим вивченням англійської мови в Кошіце

Гімназія з поглибленим вивченням англійської мови

Гімназія з поглибленим вивченням англійської мови в Кошіце – це загальноосвітня внутрішньо диференційована середня школа, яка готує учнів за чотирирічною, п’ятирічної або восьмирічною освітньою програмою та забезпечує повну середню загальну освіту. Освітня програма гімназії насамперед орієнтована на підготовку до навчання у ВНЗ, а також може підготувати до виконання деяких видів діяльності в державному управлінні, культурі та спорті.

 Концепція виховання та освіти базується на аналізі соціально-економічних змін, що відбуваються, і враховує вимоги до змісту та якості підготовки учнів у старшій школі. Він враховує основні цілі системи освіти Словацької Республіки – розвивати особистість і креативність учня і тим самим створювати гнучку систему освіти, яка відповідає вимогам ринку праці.

Запропоновані наступні навчальні програми:

Гімназія – 8-річне навчання

  • Фокус: іноземні мови: англійська, німецька або французька мова

У сьомому класі учні обирають один із факультативних предметів: мережеві технології, управління особистими фінансами, прикладна економіка, академічні дебати, розмовна німецька або французька мова. У сьомому класі учні мають можливість пройти розмовний курс німецької мови як підготовку до складання іспиту Sprachdiplom. У сьомих і восьмих класах учні обирають два предмети за вибором з орієнтацією на випускний іспит.

Більнгвальна гімназія – 5-річне навчання

Навчальний план цього напряму підготовки базується на вимогах державної освітньої програми двомовного навчання. Його амбіція полягає в тому, щоб озброїти випускника високоякісними компетенціями в усьому спектрі наукових і гуманітарних предметів, а також відповідною мовною компетенцією англійської мови, щоб він міг продовжувати навчання в університетах і коледжах різних спеціалізацій вдома і за кордоном без проблем.

Перший рік двомовної форми навчання орієнтований на інтенсивну мовну підготовку, що створює передумови для успішного вивчення фахових предметів англійською мовою в наступні роки.

На другому-п’ятому році навчання учні отримують знання згідно з навчальними планами та програмами окремих років, а визначені загальноосвітні предмети (географія, громадянство, історія, біологія, фізика, математика) вивчаються частково або повністю англійською мовою. 

Гімназія – 4-річне навчання

Орієнтована на інформатику з обов’язковим вивченням англійської, німецької або французької мови.

На третьому та четвертому курсах студенти обирають два факультативні предмети з акцентом на випускний іспит. На 3 курсі студенти обирають один із факультативних предметів: мережеві технології, управління особистими фінансами, прикладна економіка, академічні дебати, розмовна німецька або французька мова.

Як і в більшості інших шкіл вступний іспит проходить зі словацької мови і літератури та математики. Для того, щоб навчатися у секції англійська-словацька на вступному іспиті будуть також завдання із англійської мови. Наша компанія може надати зразки цих тестів за індивідуальним запитом.

Навчання у Словаччині