Гімназія в місті Кошіце

Гімназія в місті Кошіце Alejova 1

Гімназія в Кошіце носить назву Gymnazium Alejova 1 через локацію школи, яка знаходиться за цією адресою. Навчальний заклад пропонує 8-річне та 4-річне навчання. Більшість наших студентів вступають саме на 4-річну програму, адже вона розрахована на випускників 9-го класу.

8-річна програма навчання включає в себе: перевірене більш ніж двадцятип’ятирічною традицією викладання математики; розширене навчання англійської мови та другої іноземної мови (французька, німецька, російська) на вибір; посилене викладання інформатики з використанням сучасних засобів інформаційно-комунікаційних технологій; нетрадиційне вивчення робототехніки та «гру в Лего» з молодшими класами в рамках предмету робототехніка; можливість персонального профілювання шляхом вибору факультативних предметів за останні два роки навчання; якісну підготовку до успішної здачі випускного іспиту та навчання в конкретному ВНЗ.

4-річна програма включає в себе: розширене навчання англійської мови та другої іноземної мови (французька, німецька, російська) на вибір; посилене викладання інформатики з використанням сучасних засобів інформаційно-комунікаційних технологій; можливість персонального профілювання шляхом вибору факультативних предметів за останні два роки навчання; якісну підготовку до успішної здачі випускного іспиту та навчання в конкретному ВНЗ

Учні можуть обрати персональний профіль, вибравши один із двох варіантів:

СОЦІАЛЬНІ НАВИЧКИ ТА САМОПРЕЗЕНТАЦІЯ

  • розвиток функціональної грамотності;
  • набуття високорозвинених комунікативних навичок;
  • набуття компетентності мислити критично, творчо та логічно, наполегливо та ефективно працювати в команді.

ПРОГРАМУВАННЯ ТА ІНТЕРАКТИВНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

  • набуття компетенцій у роботі з різними математичними, статистичними, табличними, базами даних та графічними програмами;
  • набуття компетенцій програмування та користування в різних середовищах програмування.

Вступ в школу можливий без іспиту, якщо абітурієнт мав високу успішність в попередній школі (90% і вище) і керується директором школи.

Якщо вступ відбувається на основі іспиту, то вас чекатиме два тести зі словацької мови та літератури, а також із математики. За кожен тест ви можете отримати максимально 50 балів, що в сумі складає 100 балів. Для того, щоб перетнути вступний поріг ви повинні набрати мінімум 30 балів з кожного тесту. Представник нашої команди супроводжує студента на вступний іспит і бере на себе відповідальність за його проживання на період здачі вступного іспиту.

Навчання в Словаччині для українців