Гімназія Яна Адама Раймана в Пряшеві

Гімназія Яна Адама Раймана

Гімназія імені Яна Адама Раймана є однією з найпрестижніших шкіл на Пряшівщині завдяки великим зусиллям педагогічного колективу, праці учнів та підтримці батьків. Школа прагне бути навчальним центром середньої школи, який підтримує досконалість у мисленні, методології та змісті роботи вчителів з метою зробити освіту більш привабливою та підготувати студентів – випускників до потреб ринку праці.

Гімназія була заснована в 1961 році і знаходиться по вул. Тараса Шевченка. З 1 вересня 1994 року школа носить почесне найменування Гімназія імені Яна Адама Раймана.  Сьогодні гімназія імені Яна Адама Раймана пропонує навчання за чотирирічною та восьмирічною освітньою програмою і прагне, щоб освітня програма школи відповідала індивідуальним інтересам учнів. Навчальний заклад пропонує складну та якісну підготовку до обраного університету.

Учні цієї школи обов’язково вивчають поглиблено англійську мову, а також можуть обрати другу іноземну мову в якості факультативу (французька, німецька, російська). Вступні іспити складаються з двох профільних предметів: перший – математика, другий – словацька мова і література. Критерії прийому визначаються щорічно дирекцією школи та публікуються на веб-сайті школи, а також безпосередньо в школі. Представник нашої команди супроводжує студента на вступний іспит і бере на себе відповідальність за його проживання на період здачі вступного іспиту.

Школа пропонує два види харчування: тільки обід в школі (який обійдеться вам у 1,50 євро) або сніданок та вечеря в гуртожитку, а обід в школі (це обійдеться вам у 5 євро на день).

Безкоштовне навчання в Словаччині