Диплом, виданий на території Словацької Республіки відповідає загальноєвропейському зразку. Він видається на двох мовах, що забезпечує його використання не тільки у Словаччині, але й у будь-якій іншій країні Євросоюзу. Практика показує, що багато студентів продовжують навчання на магістратурі/знаходять роботу не території Чехії, Німеччини чи Австрії. 

Все залежить від спеціальності. Зазвичай навчання складене таким чином, що ступеня бакалавра достатньо для застосування отриманих знань на практиці. Але деякі спеціальності вимагають закінчення і магістратури, що називається – об’єднане навчання, тобто студенту не достатньо для  отримання диплому тільки першого ступеню. Зазвичай це стосується медичних напрямків. 

Так, в нашій практиці було багато студентів, які вирішили продовжити своє навчання на магістратурі у Словаччині. Ціна та процес оформлення документів майже не відрізнятиметься. Єдиною умовою для навчання на магістратурі є суміжність отриманої в Україні на обраної в Словаччині спеціальностей. Наприклад, після закінчення бакалаврату на юридичному факультеті в Україні вступити на математичний факультет на магістратуру в Словаччині неможливо.

У нашу суму входять всі потрібні документи та відповідні процедури, що включає в себе: подання заявки, апостилізацію, переклади, нострифікацію, студентський, виготовлення карти побуту та багато іншого. Із додаткових витрат вас очікують: плата за гуртожиток, яка варіюється в залежності від обраного міста та гуртожитка, а також медогляд, який є обов’язковим до проходження на території Словаччини для отримання карти побуту (дозволу на проживання).

В цьому немає необхідності, так як у кожному місті у нас є куратор, за яким буде прикріплена Ваша дитина. Він супроводжуватиме її на всіх етапах вступу, включаючи: запис навчання, медогляд, оформлення документів у поліції, поселення в гуртожиток та все інше, а також відповідатиме на всі питання, які виникнуть в процесі адаптації.

Відповідь на це питання залежить від обраного міста, університету та спеціальності. Вимоги навчальних закладів сильно різняться: на деякі спеціальності вступ проходить без вступного іспиту чи навіть співбесіди, тобто на основі оцінок за останні роки навчання в школі; на інші спеціальності потрібно пройти усну співбесіду, з якою студенти, зазвичай, можуть легко впоратися; на творчих чи спортивних напрямках в деяких університетах вас очікує конкурс талантів або нормативів (проте є винятки); на деякі ж спеціальності вимагається проходження іспиту (зазвичай у формі тестів. На нашій безкоштовній консультації ми допоможемо вам підібрати оптимальний варіант з огляду на ваші можливості та бажання.

Так, навчальний заклад пропонує своїм студентам проживання у гуртожитках, які знаходяться у зручній доступності до університету. У гуртожитках зазвичай є їдальня, де при наявності студентського квитка можна харчуватися якісно та недорого. Оплата проходить щомісячно, посеместрово або раз на рік, в залежності від міста та університету. У 2020 році уряд Словаччини виділив кошти на реконструкцію студентських гуртожитків, після чого якість проживання там значно підвищилась. Зазвичай у гуртожитках наявна блочна система: 2*2, 3*3 або 2*4.

Ні, надавати сертифікат про ваш рівень знань словацької мови не потрібно в більшості університетів словацької мови. Виняток складає: Університет Матея Бела в Банській Бистриці (факультет політичних наук та міжнародних відносин). Проте, варто пам‘ятати, що переїжджаючи до іншої країни потрібно освоїти базовий рівень мови, щоб легше освоїтися та адаптуватися на новому місці. Для цього у нас є викладачі, яка допоможуть Вам вивчити мову навіть онлайн.

ISIC – це студентський квиток європейського зразка, який дає безліч переваг студентам університетів Словаччини. Картка видається щороку і дозволяє студентам купувати їжу, одяг, квитки на транспорт зі знижками. Наприклад, маючи карту  isic подорожувати потягом по Словаччині можна абсолютно безкоштовно, а отримати повноцінний обід у їдальні за 2 євро. До речі, виготовлення студентської карти і оплата за неї входить у нашу ціну.

Тимчасове громадянство видається на підставі навчання у ВНЗ Словаччини, проте під час навчання дозволяється також працювати обмежену кількість годин на тиждень. Карту побуту Ви отримаєте на термін навчання на ступінь бакалавра – 3 роки, за умови бажання продовження навчання на магістратурі – ще на 2 роки. Всі етапи оформлення даного документу відбуваються у супроводі наших кураторів, а їх вартість входить у ціну*.

*окрім медогляду на території Словаччини.