Чому молодь хоче навчатися закороном?

Чому молодь хоче навчатися закороном?

Чим далі, тим більше росте попит нанавчання закордоном, особиво в Європі. За роки роботи в цій сфері ми зіштовхнулися з різними людьми і, відповідно, думками. Хтось вважає це державною зрадою, хтось мріє виїхати, отримати освіту і залишитися за кордоном, а хтось сприймає це як новий, цікавий досвід. Ті, хто все таки обирають для себе освіту закордоном виділяють для себе декілька основних перваг:

  • Отримання нового досвіду. Безперечно, вступ у будь-який університет це завждм про новий досвід, але, коли ми гоаоримо про навчання закордоном – це зовсім інший рівень. Адже окрім знайомств з новими людьми та нових знань це також нова мова, нові звичаї і культура, пізнаючи які, ви неабияк рзширюєте свій кругозір та збагатшуєте світогляд. Крім того, це також цінний досвід у побудові свого, окремого від батьків чи опікунів, побуту та життя. Такі якості й навички як: самостійність, відповідальність, організованість та сміливість здобуваються у юному віці, але допомагатмуть вам впродовж всього життя.  
  • Отримання нових можливостей. Зазвичай, навчання в європейській країні відчиняє вам двері майже в будь-яку іншу країну Євросоюзу. Ви більше не обмежені у виборі де жити та працювати, адже у вас на руках диплом, який котується в багатьох країнах, а тому у вас є можливість пожити в різних містах і державах, спробувати свої сили і визначитися що вам ближче до душі.
  • Мати можливість вибору. Переїжджаючи закордон для отримання освіти це тільки плюс до вашої біографії та надає в подвльшому вам більше можливостей для вибору країни проживання та роботи. Двері у Батьківщину завждм відчинені і ви зможете повернутися, якщо відчуєте таке бажання чи потребу. Для держави це перевага, коли її громадяни,здобувши якісні знання та досвід закордоном повертаються додому, щоб втілити та реалізувати їх. Натомість, спробувати навчання закордоном у зрілому віці буде дуже важко, тому це потрібно спробувати поки ви юні, повні сил, енергії, мотивації та бажання, а також ваш мозок з легкістю поглинає інформацію. А от що робити по закінченні університету – ваш вибір, ви можете залишитися в Європі або ж повернутися з багажем знань на Батьківщину. Також, важливо відмітити, що маючи європейський диплом, ви все життя матимете змогу знайти роботу в Європі, якщо це вам знадобиться.
  • Можливість подорожувати. Звичайно, що це не є вирішальним фактором для вибору, де навчатися, але погодьтеся, що подорожі – важлива складова розвитку. Для подорожей по Європі вам не потрібні жодні візи, подорожі на потягах по Словаччині взагалі безкоштовні, а також у вашому доступі десятки лоукостних авіасервісів, завдяки якими подорож з Братислави в Париж обійдеться вам у 18 євро. Не забуваймо також про дуже популярні тут, в Словаччині, програми по обміну студентами, наприклад Erasmus чи відомий всім Work and Travel. Завдяки ним у вас є можливість безкоштовно вчитися семестр в іншій країні (наприклад, Іспанії) або ж пожити і попрацювати півроку в США. 

На нашу думку, завжди краще спробувати, ніж не спробувати, адже ви гарантовано отримаєте: якісні знання, новий досвід, враження на можливості.