Як поступити в Словаччину після 11 класу

Як поступити в Словаччину після 11 класу

По закінченню 11-ти класів в Україні ви маєте право подавати заявку на вступ в будь-який університет Словаччини. Якщо ви приймаєте рішення співпрацювати з нашою компанією, то наш процес вступу розпочнеться з консультації та підбору університету та спеціальності, які задовільнили б ваші побажання та відповідали б вашому запиту. Згідно нашого договору ви маєте можливість подати дві заявки (це можуть бути різні університети, різні факультети або просто різні спеціальності). Після цього нас очікує підготовка потрібних документів, правильне їх оформлення та вчасна подача. Інколи, успіх залежить не тільки від нашої компанії, але й від вас, якщо є вступний іспит.

Якщо іспит є

Деякі спеціальності вимагають складання вступного іспиту, який може бути у формі тесту, співбесіди, творчого портфоліо чи складання нормативів, залежно від обраного напрямку. Буває й таке, що на ту саму спеціальність в різних університетах різні умови вступу, десь наявний вступний іспит, тоді коли десь відсутній. Складання іспиту є обов’язковою умовою вступу на медичні спеціальності, часто на спортивні напрямки та на деякі інші. Якщо ця умова є обов’язковою і ви погоджуєтесь з нею, то ми надаємо зразки тестів, книги для підготовки (за можливості) та супроводжуємо вас на іспит безкоштовно. 

Якщо іспиту немає

Якщо ж ви обрали спеціальності, де немає вступного іспиту, то майже всі залежить від роботи нашої компанії. Ви збираєте ті документи, які ми не можемо зібрати без вас і передаєте їх нам. Всі процеси з документами вже включені в нашу ціну. За відсутності іспиту університет приймає вас на підставі оцінок за 8,9,10,11 (якщо закінчений на момент подачі документів) класів. Якщо кількість заявок не перевищує кількість вільних місць, то прийняті всі абітурієнти. Якщо кількість заявок перевищує кількість вільних місць, то створюється рейтинг на підставі середніх балів абітурієнтів. Кількість вільних місць ми враховуємо при виборі університету та спеціальності, адже подавати заявку туди, де 5 вільних місць, а ваш середній 8,5, немає змісту.

Чи потрібен мовний сертифікат 

Майже жоден університет Словаччини не вимагає наявності мовного сертифікату, що підтверджує ваш рівень словацької мови. Це скоріше виключення з правил. Знання мови вам знадобиться, якщо потрібно буде складати вступний іспит, а також, якщо складати його не потрібно. Адже, щоб відвідувати пари, жити в гуртожитку та просто адаптуватися в Словаччині потрібно, як мінімум, розуміти мову на початковому рівні. Те, на якому рівні вивчати словацьку залежить від вас, але ми рекомендуємо освоїти Б1. Це ви можете зробити на наших онлайн курсах з отриманням сертифікату в кінці курс. Закінчення нашої мовної школи не є обов’язковою умовою співпраці.  Ви також можете знайти вчителя словацької у вашому місті, вивчати її з різних Інтернет джерел, дивитися фільми словацькою тощо.