СТУДЕНТСЬКИЙ РАХУНОК В СЛОВАЧЧИНІ!

Після того, як ви отримали підтвердження про вступ у словацький університет, приїхали та заселилися в гуртожиток – вас чекає подача документів в міграційну поліцію Словаччини. Для того, щоб все пройшло успішно і ви отримали дозвіл на проживання в Словаччині на три роки ми готуємо для вас визначений пакет документів. Одна зі складових якого – довідка з банку про наявність певної суми на студентському рахунку в Словаччині.

Це питання ми беремо на себе, вам не доведеться возити за собою великі суми грошей, класти їх на рахунок в Україні та перекладати довідку. Разом з вами ми відкриваємо вам студентський рахунок на території Словаччини. Зазвичай ми відкриваємо рахунок у банку Татра Банк, який належить доміжнародної групи Райфайзен банку та робимо довідку там. Ведедння рахунку в банку Словаччини для студентів – повністю безкоштовне на весь період навчання.

Татра Банк має свій додаток, який є дуже простим у використанні та значно спрощує студентське життя. Наприклад, ви можете налаштувати автоматичне списання коштів за гуртожиток щомісяця і не пропустите оплату проживання. Пересилати гроші з України також дуже зручно, це робиться за номером карти – і через декілька секунд кошти вже на словацькому рахунку.

Ще один беззаперечний плюс – це те, що вже декілька років підряд багато словацьких банків дарують 30 євро студентам, які вперше відкривають студентський рахунок в Словаччинні!

P.S. Компаіня Slovak Education бере на себе ВСЕ, що ми можемо зробити за вас! Це не стосується тільки тих документів, які ми не можемо отримати чи зробити за вас, наприклад, виписка оцінок з вашої школи.