Вступ в Словаччину – з нами легко!

Сервіс Slovak Education – це коли ти щойно ступив на словацьку землю, а ключ і перепустка від гуртожитку в Словаччині вже тебе очікують. Тому що вступ в Словаччину з нами – це легко!

Величезна перевага поступлення на навчання в Словаччину зі Slovak Education – це те, що ми завжди прикладаємо максимум зусиль, щоб ви прикладали мінімум. Нехай це займе у нас більше часу та вимагатиме більше зусиль, але ми будемо спокійними, що все пройде гладко і ви залишитесь задоволені.

Вступна кампанія 2022-2023, дійсно, відрізнялась напруженістю питання гуртожитків, адже через конлікт на тертиорії України потік студентів збільшився і більшість гуртожитків просто не були готові до цього. В результаті чого – сотні українських студентів у Словаччині не забезпечені місцем у гуртржитку.

Але звісно… не студенти Slovak Education. Ми підключили максимум зв’зків, витратили безліч зусиль та часу, щоб забезпечити вас, любі клієнти, умовами, на які ви, дійсно, заслуговуєте.

Висловлюємо величезну вдячність за співпрацю, терпіння та очікування! А новим клієнтам обіцяємо, що з нашим відношенням до справи ви будете студентами №1 в у ТОП Університетів Словаччини!