Робота під час навчання у Словаччині

робота для студентів

Студенти, які приїжджають на навчання в університети Словаччини завжди цікавляться темою роботи. Це й не дивно, тому що кожен студент прагне влаштуватися на роботу для студентів у Словаччині, яка поповнить запаси кишенькових та дозволить проводити вільний від університету час з користю.

Отже, які види підробітку зазвичай знаходять наші студенти? Перший варіант – дистанційна робота або робота не на повний робочий день. Вид роботи залежить від вмінь, навичок, інтересів студента та навіть спеціальності на якій він навчається. Якщо вас цікавить тема соціальних мереж, ви вмієте створювати цікаві тексти та візуал – ви можете влаштуватися SMM менеджером у Словаччині. Якщо ви вчитесь на спеціальності ІТ і показуєте хороші результати – вас з задоволенням візьмуть на роботу у ІТ компанію на посаду, яка передбачає гнучкий робочий графік.

Другий варіант – це погодинна робота у Словаччині на вихідних, під час канікул чи просто у вільний час. Словацькою вона зветься “brigada”. Відрізняється від попереднього варіанту тим, що ви не закріплені за певним роботодавцем і не маєте чіткого графіку. Зазвичай брігада – це декілька годин на тиждень у якості помічника на кухні ресторану, продавця морозива чи промоутера. Вам треба бути членом групи, де різні роботодавці пропонують брігади для студентів і, коли у вас є час і бажання зарезервувати собі роботу.

Чи дозволяється законом робота для студентів у Словаччині? Так, ми з вами отримуємо дозвіл на проживання, де зазначено, що у вас є “дозвіл працювати”. Проте, варто зазначити, що робота для студентів передбачає не більше декількох годин в день, що зазначено у робочому кодексі Словаччини.

Цікава робота для студентів у Словаччині – можливо!