Який університет Словаччини Вам підійде? Профорієнтація вже у нас на сайті!

Погодьтеся, що обрати вищий навчальний заклад в Словаччині та спеціальність, яка б підійшла вам чи вашій дитині найбільше дуже складно. Адже перед випускником відкрито стільки дверей, можливостей. Як зробити правильний вибір? Невеличкий Пряшів і Пряшівський Університет, старовинне Кошіце і один із найпрестижніших технічних університетів Словаччини чи, можливо, столиця – Братислава.

Що стосується вибору факультету та спеціальності, куди подати документи у Словаччині, то це ще важче. Безперечно, багато з вас вже знають, що вони хочуть вивчати та в якому професійному напрямку рухатися. Але все частіше ми зіштовхуємося з ситуацією, коли клієнти Slovak Education перебувають стані розгубленості: куди постпупати, що обрати, чи зможу я навчатися на цьому напрямку? Ці та безліч інших питань виникають у вас в голові в процесі підготовки до вступу.

Саме тому нашою командою було прийнято рішення спростити муки вибору університету та спеціальності в Словаччині та підготувати тест на профорієнтацію! У цей тест ми включили різні питання, які пов’язані із майбутньою професією: який ви тип людини, яке місто вам підійде, якому процесу вступу ви надаєте перевагу, яка професія вам ближча, проаналізуємо ваші шкільні результати та успіхи в різних предметах та допоможемо вам зробити вибір.

Як проходить процес підбору спеціальності? Після того як ви заповните наш короткий бриф ми його проаналізуємо, переглянемо всі можливі варіанти з огляду на ваші побажання, складемо індивідуальну підбірку спеціальностей та університетів Словаччини. Нагадуємо, що наша консультація безкоштовна!

Для цього вам потрібно знайти у нас на сайті Процес роботи та перейти за додатковим посиланням у розділ “профорієнтація”, уважно заповнити всі потрібні поля та очікувати на наш дзвінок або повідомлення!