Діти – на навчання в Словаччині або як батькам впоратися з тривогою

Від’їзд дітей на навчання в Словаччину – завжди стрес для батьків, адже якщо дітей чекає цікавий етап попереду, то батьків чекають багато переживань та хвилювань. Кожного нашого студента, який вирушає на навчання в Словаччині ми сприймаємо як власну дитину, що, безперечно, відчувають батьки.

Якщо Ви плануєте влаштувати свою дитину у навчальний заклад Словаччини, то ця стаття для Вас. Вже шість років ми займаємося влаштуванням студентів із всіх куточків України на навчання в Словаччині. Ми підготували перелік причин чому обираючи Slovak Education Ви можете не хвилюватися за свого студента в Словаччині або хоча б зменшити рівень тривожності.

  1. Ваша дитина на території Словаччини буде завжди під супроводом куратора.
  2. По приїзду в Словаччину ми відразу купуємо студентам сім-карти, щоб ви завжди були на зв’язку.
  3. Ми влаштовуємо екскурсію містом, вчимо користуватися транспортом, купувати квитки.
  4. Супроводжуємо дітей на поселення в університетські гуртожитки у Словаччині, при цьому зважаємо на побажання студентів.
  5. У договорі зазначено, що ми надаємо консультаційні послуги протягом цілого навчального року у Словаччині , тому навіть якщо протягом року виникають питання або проблеми, ми завжди на зв’язку і готові у будь-яку хвилину прийти на допомогу.
  6. Для першого перетину кордону ми замовляємо транспорт спеціально для кожного міста Словаччини, куди діти їдуть на навчання в університет. Власноруч перевіряємо наявність потрібних документів, умови перетину кордону та привозимо дітей до самого гуртожитку.

Ми завжди з радістю відповідаємо на будь-які ваші запитання на безкоштовній консультації. За номером +280662751050, по електронній пошті slovakeducation2015@gmail.com або ж Ви можете замовити консультацію на нашому веб-сайті і з Вами зв’яжемося.

Шукайте відповідь на своє запитання у рубриці: Часті запитання!