SLOVAKEDUCATION – ОРГАНІЗАЦІЯ ПОСТУПЛЕННЯ В СЛОВАЧЧИНУ ВІД А ДО Я

Існує безліч організацій на сьогоднішій день, які займаються поступленням в Словаччину та в інші країни Європи. Багато факторів впливають на ваш вибір організації зі вступу в Словаччину: ціна, перелік послуг, локація компанії, якість консультації, організація та багато іншого. Але ми запевняємо вас, що з моменту підписання договору кожен абітурєнт стає для нас немов рідним. Що означає величезну відповідальність для нас. Саме тому ми організовуємо поступлення в Словаччину від А до Я. Навіть якщо ми співпрацюємо дистанційно, то зустріч завжди відбувається в Ужгороді, де ми й знаходимось, адже це перше місто на кордоні з Словаччиною.

Це означає, що відповідальність за студента ми беремо на себе ще на території України. Компанія Slovak Education організовує відправлення студентів закордон самостійно, уникаючи нюансів при перетині кордону, підготовлюючи всі необхідні документи для переїзду кордону. Студенти від’їжджають в Словаччину під супроводом наших кураторів. Вони доїжджають без перепон (пересадок, зупинок), заселяються в гуртожиток, де також знаходяться під наглядом працівників Slovak Education.

В умовах карантину ми організували не тільки переїзд кордону, але й здачу тестів на Covid19 по найвигіднішій ціні в місті.

Переглядайте перелік наших послуг, цін та процес роботи за посиланням Процес роботи.

ЛАСКАВО ПРОСИМО!