Чому поступлення в Словаччину під час пандемії стало неможливим без допомоги компаній зі вступу?

Ось уже третій рік весь світ вражений вірусом Covid19. Плани багатьох людей зруйнувалися через постійні карантини, тести і локдауни. Це стосується і поступленя в Словаччину під час пандемії.

Правила в’їзду, поступлення в Словаччину під час пандемії та відвідування університету змінюються не те що щомісяця, але навіть щотижня в нинішніх реаліях, а поїхати до Словаччини без підтвердження про навчання або тимчасового громадянства Словаччини (якого у більшості батьків немає) і зовсім стало неможливим.

За цей час наша команда набралася величезного досвіду і ми готові з упевненістю приймати нових абітурієнтів на поступлення в Словаччину під час пандемії, допомагаючи їм впоратися з усіма труднощами нинішніх реалій. До цього питання ми підходимо комплексно, що означає організацію повністю всіх етапів, починаючи від оформлення і допомоги переїзду кордону, закінчуючи організацією проходження карантину (якщо на момент приїзду він необхідний) і здачею тестів в Словаччині, які часто вимагають при поселенні.

Більше того, частина нашої команди перебуває постійно в Словаччині, а частина постійно в Україні, що спрощує і прискорює передачу документів і проведення всіх потрібних процедур, як тут, так і там.

Також ми завжди володіємо актуальною останньою інформацією пов’язаної зі зміною ситуації і з задоволенням відповімо на всі питання за номером телефону 0662751050 або на електронній пошті: slovakeducation2015@gmail.com.

ЛАСКАВО ПРОСИМО! на наш веб-сайт.